گارانتی 18 ماهه

محصولات بیم با گارانتی 18 ماهه خدمات پس از فروش رایگان و خدمات تعمیر تا 10 سال به بازار عرضه می گردند.
برای برخورداری از این خدمات توصیه می شود مشتریان گرامی با تکمیل فرم زیر، گارانتی خود را فعال نمایند:

راههای تماس با مرکز خدمات پس از فروش در تهران

در صورت نیاز به هر گونه خدمات پیشتیبانی، می توانید از طریق راه های زیربا بیم در تماس بوده و از خدمات مورد انتظاربرخوردار گردید:
آدرس مراجعه حضوری: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان سرافراز، کوچه یکم، شماره 19، طبقه همکف
تلفن تماس مرکز: 02145519
ایمیل: info@beem-home.ir
همچنین در ساعات خارج از وقت اداری می توانید با ارسال ایمیل و یا تکمیل فرم زیر درخواست خود را ثبت نمائید

نظرسنجی و رسیدگی به شکایات

یک عنصر ضروری در بنیان اجرایی شرکت بازرگانی صنعتی خانه بهتر پیراد احترام به مشتری و ارائه خدمات مناسب است. ارائه این خدمات توسط همکارانی حرفه ای صورت می گیرد که در تماس روزانه با مشتریان و در خانه هایشان کار می کنند. این حرفه ای ها در واقع همان کارشناسان خدمات پس از فروش شرکت هستند.
شرکت بازرگانی صنعتی خانه بهتر پیراد به منظور فراهم آوردن کیفیت محصولات با خدمات به همان اندازه برجسته، پرسنل نصب و نگهداری خود را با آموزش سطح بالا پروش می دهد و بر روی آخرین استانداردها و فن آوری ها تمرکز نموده و خدمات نوین و سریع خود را به مصرف کنندگان کالاهای خود عرضه می دارد. بدین ترتیب تکنیسین های شرکت بازرگانی صنعتی خانه بهتر پیراد دارای بهترین آگاهی کامل از محصولات و سیستم ها هستند و با آخرین راه حل های جدید به روز می شوند و استانداردهای نگهداری کالا را تضمین می کنند.
شبکه خدمات پس از فروش و مرکز امدادرسانی مجاز شرکت بازرگانی صنعتی خانه بهتر پیراد در طول سال ها رشد کرده است و اکنون از طریق کسب اعتماد، فروش گسترده ای به دست آورده است. امروزه مرکز پشتیبانی فنی شرکت متشکل از تکنسین های متخصص، قابل اعتماد و سازماندهی شده است. شبکه خدمات پس از فروش حرفه ای، تضمین بالاترین سطح خدمات، رعایت الزامات قانونی، و سیستم های امن و کارآمد برای حداقل مصرف انرژی دارا می باشد.

مشتریان گرامی می توانند با تکمیل فرم های زیر می توانند ما را در ارایه خدمات مناسب و برگزیده یاری کنند.

میان بر ها

با تکمیل فرم زیر می توانید نظرات ارزشمند خود را درباره محصول و خدمات با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما برای ما بسیار ارزشمند بوده و در برنامه ریزی های آتی مدنظر خواهد بود.

تکمیل فرم نظر سنجی

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست های  خود در حوزه خدمات پس از فروش را ثبت نموده و از خدمات رایگان در مدت گارانتی و یا تعمیر محصولات پس از اتمام گارانتی برخوردار گردید.

دریافت خدمات و پشتیبانی

با چند کلیک ساده می توانید محصول مورد نیاز خود را انتخاب، سفارش را ثبت و کالا را درب منزل تحویل بگیرید سفارشات خرید از سایت از امتیاز حمل و تحویل رایگان برخوردار می باشند.

خرید از فروشگاه اینترنتی