ثبت درخواست خدمات

درخواست پشتیبانی و خدمات

در صورت نیاز به مشورت بیشتر می توانید با مرکز تماس خدمات بیم با شماره 45519-021 تماس گرفته و یا با دنبال کردن لینک مقابل درخواست خود را ثبت نمایید. این اطمینان را به شما می دهیم در اسرع وقت با شما تماس گرفته شده و مشورت و خدمات مورد نیاز ارایه خواهد شد.
شرکت بیم هرگونه هزینه و اجرت تعمیرات خارج از گارانتی را طبق تعرفه مصوب دریافت نموده و در تعویض قطعات یدکی از قطعات اصلی استفاده می کند لذا با دریافت خدمات از شرکت مادر بیم هیچ گونه نگرانی و دغدغه از نظر استفاده از قطعات یدکی اصلی و عدم پرداخت هزینه مازاد نخواهید داشت.

سوالات متداول

گارانتی بیم

چه زمانی باید فیلتر جارو تمیز شود؟

به طور کلی هر چه فیلترهای جارو تمیز تر باشد به موتور دستگاه فشار کمتری آمده و طول عمر دستگاه بیشتر میشود . در نتیجه باید سعی شود حتی الامکان فیلتر های جارو تمیز باشد.

دلیل خروج گرد و غبار از خروجی هوای جارو چه میباشد؟

چنان چه فیلتر ورودی جارو آسیب دیده باشد ونتواند ذرات ورودی گرد و غبار را فیلتر کند و همچنین در بعضی مواقع کیسه زباله در جای خود قرار نگرفته و یا این که پر شده است واین امر باعث خارج شدن گرد و غبار میشود.

نشانگر روی جارو چه زمانی قرمز میشود؟

چنانچه کیسه زباله جارو پر شده باشد و یا این که درون لوله ها گرفتگی ای باشد این چراغ نشانگر فعال می شود.

دلیل کم شدن مکش جارو پس از مدتی استفاده چه می باشد؟

به دلیل فیلترهای ویژه ای که بر روی دستگاه استفاده شده است فیلتر ورودی هوای آن باید مرتبا تمیز شود تا مکش جارو افت نداشته باشد

آموزش عیب یابی اولیه

چای ساز TM2801MST
چه مشکلاتی ممکن است برای چای‌ساز و کتری‌برقی پیش بیاید؟ مهمترین مشکلاتی که ممکن است برای چای‌ساز یا کتری‌برقی شما پیش بیاید عبارتند از: ۱- دستگاه پس از جوش‌آمدنِ آب
آیا جاروبرقی شما مکش قوی ندارد ؟ علت اصلی عدم مکش قوی موتور جاروبرقی می باشد ، که امکانش هم هست نیم سوز شده باشد . میتواند بلبرینگ جاروبرقی شما
پلوپز برقی جهت پختن برنج استفاده می شود، در ظرفیتها و انواع مختلف ساخته می شود. معمولا اجزای تشکیل دهنده پلوپز عبارتند از: 1 – دیگ پلوپز جنس این دیگ

میان بر ها

با تکمیل فرم زیر می توانید نظرات ارزشمند خود را درباره محصول و خدمات با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما برای ما بسیار ارزشمند بوده و در برنامه ریزی های آتی مدنظر خواهد بود.

تکمیل فرم نظر سنجی

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست های  خود در حوزه خدمات پس از فروش را ثبت نموده و از خدمات رایگان در مدت گارانتی و یا تعمیر محصولات پس از اتمام گارانتی برخوردار گردید.

دریافت خدمات و پشتیبانی

با چند کلیک ساده می توانید محصول مورد نیاز خود را انتخاب، سفارش را ثبت و کالا را درب منزل تحویل بگیرید سفارشات خرید از سایت از امتیاز حمل و تحویل رایگان برخوردار می باشند.

خرید از فروشگاه اینترنتی