محصولات ما

فروشگاه اینترنتی بیم

آبمیوه گیری بیم

محصولات شرکت بیم بر اساس آخرین دستاوردهای موجود در دنیای لوازم خانگی ساخته شده. به منظور اطمینان از کیفیت و کارایی، محصولات این شرکت بعد از چندین مرحله تست و ارزیابی کیفی روانه بازار مصرف میشود.
محصولات شرکت بیم طیف وسیعی از لوازم خانگی را شامل می شود از جمله آنها می توان به محصولات زیر اشاره کرد:
آرام پز، بخار پز، فر برقی، چایساز، قهوه ساز، دستگاه گریل، ساندویچ ساز، پلوپز، آرام پز، سرخ کن، چرخ گوشت، غذاساز، جارو برقی، اتو بخار و اتو پرس

تنوع محصولات

غذاسازهای خانگی و حرفه ای
چرخ گوشت ها
آسیاب و خرد کن ها
همزن های دستی و عمودی
مخلوط کن ها

گريل
پلو پز و زود پز

توستر ها
اسپرسو و قهوه جوش ها
کتری برقی و چای ساز ها
آب میوه گیر و آب پرتقال گیر ها

سشوار، اطو مو و حالت دهنده های مو
اصلاح مو و اپیل ایدی ها
ترازوهای دیجیتال

جارو برقی ها
جارو شارژی ها
بخار شور ها
پاکت جارو برقی

معرفی اجمالی شرکت بیم

در زمینه سرویس و خدمات پس از فروش شرکت بیم یکی از مجهز ترین مراکز خدمات پس از فروش را دارا می باشد. این مراکز در سرتا سر ایران آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشند. امید است موجبات رضایت مشتریان عزیز فراهم آید.

میان بر ها

با تکمیل فرم زیر می توانید نظرات ارزشمند خود را درباره محصول و خدمات با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما برای ما بسیار ارزشمند بوده و در برنامه ریزی های آتی مدنظر خواهد بود.

تکمیل فرم نظر سنجی

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست های  خود در حوزه خدمات پس از فروش را ثبت نموده و از خدمات رایگان در مدت گارانتی و یا تعمیر محصولات پس از اتمام گارانتی برخوردار گردید.

دریافت خدمات و پشتیبانی

با چند کلیک ساده می توانید محصول مورد نیاز خود را انتخاب، سفارش را ثبت و کالا را درب منزل تحویل بگیرید سفارشات خرید از سایت از امتیاز حمل و تحویل رایگان برخوردار می باشند.

خرید از فروشگاه اینترنتی